O nas

O NAS

Nasza Firma NS Capital Group Sp. zo.o. została założona w 2009 r., a ponad 20 letnie doświadczenie jej założyciela w branży budowlanej oraz wykwalifikowani pracownicy pozwalają się jej z powodzeniem rozwijać na rynku budowlanym.

Cechuje nas fachowość, rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny.

Specjalizujemy się w wykonywaniu robót instalacyjnych i drogowych w tym: w budowie i modernizacji dróg, parkingów i ciągów pieszych, budowie infrastruktury komunikacyjnej obiektów handlowych i przemysłowych, robót rozbiórkowych i ziemnych, wynajmie sprzętu budowlanego i drogowego. Realizujemy inwestycje kompleksowo w charakterze Generalnego Wykonawcy, jak również świadczymy usługi podwykonawcze.

Nasi pracownicy jak i współpracownicy są osobami doświadczonymi i uznanymi w branży, o wysokich kwalifikacjach. Zatrudniamy kadrę inżynierską z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz wykwalifikowanych robotników budowlanych.

Jako Generalny Wykonawca zapewniamy obsługę geodezyjną, nadzór kierownika budowy oraz wszelkie niezbędne materiały budowlane. Współpracując z profesjonalnymi wykonawcami oraz stosując sprawdzone atestowane materiały i technologie budowlane gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych przez nas budów.

Dysponujemy również własnym parkiem sprzętowym (koparki, wywrotki , HDS, drobny sprzęt budowalny) oraz zapleczem socjalnym i ekonomicznym, co pozwala w znacznym stopniu obniżyć koszty wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy zarówno inwestorów komercyjnych, jak i osoby prywatne

Dane do kontaktu z nami znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przez nas projektami w zakładce DOŚWIADCZENIE i REFERENCJE